A D V A N C E D G R O U P

Ми створюємо зручні сайти

Ми вміємо і любимо створювати красиві, а головне зручні інтерфейси. Завдяки цьому наше агентство ставало неодноразовим лауреатом різних міжнародних премій.

Айдентика і фірмовий стиль

Розробляємо емоційний фірмовий стиль, починаючи з логотипу, закінчуючи брендбуком. Ми допоможемо підвищити впізнаваність і довіра клієнтів Вашої компанії за допомогою розробки унікального фірмового стилю

Просування сайтів в пошукових системах

Виробляємо стратегію і підбираємо ключові слова. Розробимо контент-план під вимоги пошукових машин, збільшуємо продажні якості сайту. Після досягнення сайтом ТОПу, ми зможемо утримати результати!

Розробка мобільних додатків

Створюємо мобільні додатки будь-якої складності. Додатки для кафе чи ресторанів, продаж товарів або послуг, контроль працівників вашої компанії, або просто облік жирів та вуглеводів, які ви сьогодні прийняли в їжу.

Ми створюємозручні сайти

Работы

# Каталог

CoolArt

# Каталог

CoolArt

Про проект

Створення каталогу дизайнерських меблів. Розробляючи сайт, ми постаралися зробити його індивідуальним, також як і меблі, яку ви можете побачити на цьому сайті. Незвичайні елементи в настільки звичних формах.

# Магазин

Tommy Brown

# Магазин

Tommy Brown

Про проект

Створення інтернет магазину з продажу корисних гаджетів. Вельми не звичний інтернет магазин, дизайн якого отримав нагороду "Interaction" на порталі Behance.

# Landing

Xelana

# Landing

Xelana

Про проект

Створення унікального ліндинга, для зовсім не простого товару. Коли до нас звернулися з проханням створити сайт з таким вельми незвичайним продуктом, ми були вражені, наскільки різноманітна жіноча фантазія, при бажанні стати ще сексуальніше.

# Дизайн & Візитка

Zolotarev

# Дизайн & Візитка

Zolotarev

Про проект

Приємно працювати з красивим контентом. Саме якісний контент спонукав нас створити концепт дизайну сайту, для портфоліо досить непоганого фотографа.

# Візитка

Irina Pal'ko

# Візитка

Irina Pal'ko

Про проект

Розробка сайту візитки для тренера по ораторському мистецтву. Ми намагалися надати сайту легкості і зручності в навігації.

згорнути коментар

Контакти

+38 096 304 59 39

ADVANCED GROUP, 48, Komsomolska st. Dnipropetrovsk Ukraine hello@advancedgroup.com.ua

01
Ваше ім'я
02
Ваш email
03
Ваш телефон
04
Коментар
 

Контакти

+38 096 304 59 39

ADVANCED GROUP, 48, Komsomolska st. Dnipropetrovsk Ukraine
hello@advancedgroup.com.ua
Behance Facebook Dribbble


Написати нам Заполнить бриф